ŁAMIGŁÓWKI DLA NOMADA


logo_NOMAD

Szanowni Państwo, drodzy sympatycy i przyjaciele strony! 

Czy lubicie łamigłówki? Jeżeli lubicie je tak bardzo jak my – to ta strona będzie dla Was idealna. Ze strony organizatorów można przeczytać, że: Nauka przez łamigłówki ukierunkowana jest na budowanie umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów. Wspomaga logiczne myślenie. Opiera się na logice matematycznej. Metoda Nomadic Learning przyjmuje, że uczący się (w „usieciowionym społeczeństwie”) zdobywa wiedzę i umiejętności także poza formalnymi ramami, uczestniczy w projektach, komunikuje się z innymi uczącymi się (np. na portalach społecznościowych). Ponadto ważne i istotne informacje, które można znaleźć na stronie organizatorów to:

Wszystkie kursy projektu „Łamigłówek dla Nomada” są bezpłatne i odbywają się na platformie ŁAP dostosowanej do komputerów i urządzeń mobilnych takich jak smartphone i tablet.

Współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Projekt realizowany jest przez bardzo dobrą, prestiżową Uczelnię w Polsce. Według Nas jedną z lepszych uczelni informatycznych w Polsce. Jest to: Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) w Warszawie.


2d

OFERTA SZKOLENIOWA jest naprawdę bogata i zróżnicowana. Zapraszamy do przetestowania tej wspaniałej metody jak nauczanie przez łamigłówki. My skorzystaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani. Myślimy, że każdy znajdzie coś dla siebie… A ukończone szkolenia wzbogacą Wasz rozwój a także CV na jakże trudnym i wymagającym rynku pracy.

 1. Autoprezentacja w sieci
 2. Bazy gotowych zasobów multimedialnych: rodzaje i zasady użytkowania
 3. Bezpieczny Internet – 2 edycja
 4. Co mówią liczby? – Część 1
 5. Co mówią liczby? – Część 2
 6. Edukacja zdrowotna – cele, koncepcje, metody i formy realizacji – 2 edycja
 7. Finanse dla „niefinansistów” kurs zaawansowany
 8. Nowoczesne metody dydaktyczne w tym stosowanie gier w nauczaniu
 9. Podstawowe techniki rozwiązywania problemów
 10. Prawa autorskie i licencje w Internecie
 11. Wstęp do marketingu – 2 edycja

Więcej informacji i opisy poszczególnych szkoleń (jak również zapisów na nie) jest na stronie internetowej:

http://nomad.pja.edu.pl/home/staticcontentshow/50?title=Nasze-kursy


Certyfikat napis

Po każdym kursie dostaniesz certyfikat z wypisanymi uzyskanymi kompetencjami zawodowymi! Wszystkie zamieszczane na platformie kursy są i będą bezpłatne! (informacje ze strony organizatorów do której odsyłamy: http://nomad3.pjwstk.edu.pl/about.do).

Zapraszamy również na fanpage strony projektu (wystarczy kliknąć na poniższy obrazek, by zostać przeniesionym na opisany przez nas fanpage) – jeżeli chcą być Państwo na bieżąco to warto dać like dla tej inicjatywy. Bo jest naprawdę godna uwagi i wyjątkowa na skalę Polski jak i Świata!

facebook-ikona_187


Po kliknięciu w obrazek ”Platforma e-Learningowa” zostaną Państwo przeniesieni na stronę projektu gdzie będziecie mogli zarejestrować się i bezpłatnie korzystać z oferowanych szkoleń.

platforma

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej nauki!

Autorzy Serwisu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s