AKADEMIA PARP


l-4fd0a033a6281

ejsiuFYc

Dzień dobry Państwu! 🙂

Przedstawiamy kolejną propozycję szkoleń e-learningowych tym razem wspaniałą inicjatywę ma Akademia PARP. Istotne informacje ze strony organizatorów to, że: Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. A także:

Akademia PARP to portal edukacyjny dla małych i średnich przedsiębiorstw z systemem bezpłatnych szkoleń internetowych.

Celem Akademii PARP jest darmowe upowszechnienie dostępu do wiedzy biznesowej za pomocą metod zdalnej edukacji (e-learningu) wśród:

  • uczestników z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP – definicja MMŚP znajduje się na portalu),
  • uczestników z dużych przedsiębiorstw oraz
  • osób planujących własną działalność gospodarczą

Szkolenia internetowe Akademii PARP gwarantują stałą, wysoką jakość kształcenia, są dopasowane merytorycznie do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, a sposób ich przedstawienia jest przystępny i praktyczny.

images (1)

Z Akademii PARP można również przeczytać bardzo istotną informację (brawo!): Według naszej wiedzy Akademia PARP jest największym projektem e-learningowym w Europie Środkowo-Wschodniej.


2d

Oferta Akademii PARP to obecnie 94 interaktywne, multimedialne szkolenia elektroniczne: 42 biznesowe szkolenia e-learning, 42 biznesowe szkolenia m-learning (na urządzenia mobilne: smartfony i tablety) oraz 5 szkoleń e-learning i 5 szkoleń m-learning dedykowanych szkoleniowcom.

Pełną i bardzo bogatą ofertę przedstawiamy poniżej (wystarczy kliknąć na obrazek, by został powiększony i był bardziej czytelny dla naszych oczu:)):

  • ZAGADNIENIA FINANSOWE I PRAWNE

zagadnieniafinansowe

  • ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE I OPERACYJNE

zarzadzstrat

  • UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKIE I OSOBISTE

umiejet

  • MARKETING I SPRZEDAŻ

sprzedaz

  • WIEDZA OGÓLNA I OTOCZENIE BIZNESU

ogola

  • SZKOLENIA DLA SZKOLENIOWCÓW

szlpemopwuc


Certyfikat napis

certWNDpg

(To tylko wzór certyfikatu jaki możecie Państwo otrzymać po ukończeniu szkolenia we wspaniałej Akademii PARP. Certyfikat można po ukończeniu poszczególnych modułów samodzielnie wygenerować i wydrukować. Uważamy, że świetnie będzie pasować do każdego CV – na pewno podkreśli jego wartość na rynku i „ożywi” go dobrą i rzetelną wiedzę jaką daje uczestnictwo w Akademii PARP! Według Nas warto. A czy Ty skorzystasz to już tylko zależy wyłącznie od Ciebie :)).


Po kliknięciu w obrazek ”Platforma e-Learningowa” zostaną Państwo przeniesieni na stronę projektu gdzie będziecie mogli zarejestrować się i bezpłatnie korzystać z oferowanych szkoleń.

platforma

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej nauki!

Autorzy Serwisu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s