Nowoczesny system rezerwacji – calendesk.pl


System rezerwacji, strona www oraz aplikacja mobilna dla Ciebie i Twoich klientów!

Calendesk przypomni Twoim klientom o rezerwacji, zajmie się płatnościami oraz w kilku prostych krokach pozwoli Ci stworzyć stronę www i aplikację mobilną.

Oszczędzaj czas

Pracuj online, gdziekolwiek jesteś. Zwiększ wydajność, eliminuj zbędne koszty, nie trać czasu na biurokrację i zajmij się tym, w czym jesteś najlepszy.

Z Caledesk możesz zarządzać całą firmą w jednym intuicyjnym systemie usprawniając prace organizacyjno — administracyjne i redukując znacznie nakład pracy. Wyprzedzaj konkurencję

Pozyskuj klientów w internecie

Stwórz swój unikalny wizerunek w Internecie, wyróżnij się, pokaż się od najlepszej strony, korzystając z gotowych, prostych i nowoczesnych rozwiązań.

Calendesk pozwoli Ci zaistnieć w internecie. Łatwo stworzysz własną stronę internetową i aplikację mobilną korzystając z prostego konfiguratora i wielu dostępnych szablonów.

Poprawiaj wydajność pracy

Wykorzystaj możliwości swojego zespołu w 100%. Popraw efektywność i organizację pracy. Zwiększ satysfakcję i lojalność swoich pracowników, ograniczaj rotacje. Stwórz przyjazne miejsce pracy.

Caledesk zapewni Ci możliwość organizacji czasu pracy pracowników, wykorzystując intuicyjny kalendarz i grafik, a Twoim pracownikom ułatwi pracę i organizację przy pomocy dedykowanej im aplikacji .

Wyższy poziom obsługi klienta

Zyskaj nowych klientów dzięki narzędziom online, efektywnie zarządzaj bazą, poprawiaj relacje, satysfakcję i lojalność swoich klientów. Zadbaj o wzrost sprzedaży.

Baza klientów i historia ich wizyt, system płatności za wizyty, czy możliwość prowadzenia kampanii e-mail i SMS, to tylko niektóre narzędzia, jakie oferuje Clandesk.

Nie odkładaj rozwoju na później, zacznij już dziś!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO: https://calendesk.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s