Lider branży edukacyjnej


Dziś przedstawiam na swoim blogu – dwie świetne osoby. Ukończyłem u nich kilka szkoleń z zakresu biznesu online czy reklam na facebooku. Szczerze polecam ich za prostotę, intuicyjność i konkretny, konkrety i jeszcze raz konkrety!

Olga i Michał Wilczyńscy otworzyli swoją pierwszą firmę w wieku 20 i 23 lat z 50 złotymi w kieszeni. Obecnie są jednymi z czołowych specjalistów w Polsce w dziedzinie budowania i zarządzania markami edukacyjnymi. Charyzmatyczni mówcy, którzy występują na wielu scenach w Polsce.

W ich portfolio są takie marki jak: Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon, Lider Branży Edukacyjnej, jezykowo.org- nauka niemieckiego online, czy też platforma KIVO do zarządzania szkołami. Wygłaszają prelekcje i prowadzą kursy oraz konsultacje dla 2500 osób rocznie. Autorzy ebooka jak prowadzić social media dla firm edukacyjnych i wydawcy magazynu Lider Branży Edukacyjnej. Są twórcami programów i kursów online z zakresu rozwoju, działań w social media, zarządzania i planowania strategicznego dla właścicieli firm edukacyjnych.

Koniecznie zajrzyjcie tutaj:

https://szkolenie.liderbranzyedukacyjnej.pl

https://kurs.liderbranzyedukacyjnej.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s