FIRMA SZKOLENIOWA MG-edu


image_6

Witamy serdecznie!

Tuż przed snem postanowiliśmy przedstawić jeszcze jedną propozycję szkolenia e-learningowego i oczywiście bezpłatnego. Centrum szkoleń „MG-edu” jako Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego, posiada bardzo duże doświadczenie w kształceniu dorosłych metodą e-learningową.

Centrum szkoleń MG-edu jest jednym z prekursorów oferowanych za pośrednictwem sieci kursów i szkoleń przez internet. Oferujemy szerokie spektrum kursówzawodowych, hobbystycznych, przedsiębiorczych oraz szkoleń wspierających rozwój osobisty – kursy samodoskonalące.

Korzystałem z ich usług dwa razy i muszę powiedzieć, że poziom kształcenia, jakość kształcenia oraz kontakt z prowadzącym dane szkolenie jest na bardzo wysokim poziomie. Ograniczenia finansowe sprawiły, że nie mogłem dalej korzystać z ich oferty, ale znalazłem darmowe szkolenie realizowane przez MG-edu pt. ”Sztuka Motywacji”. Ze swojej strony mogę napisać tylko, że szkolenie również jest na wysokim poziomie i nie odbiega niczym od szkoleń płatnych. Uważam, że warto skorzystać z takiej możliwości! 🙂


2d

Czym jest motywacja i jak wpływa na człowieka?

Jak motywować się do działania? 

Program szkolenia:

  1. Motywacja – w znaczeniu psychologicznym
  2. Teorie treści motywacji
  3. Prawa motywacji
  4. Automotywacja

Rozpocznij kurs, a codziennie (od poniedziałku do piątku w godzinach pracy firmy) otrzymasz na swoją skrzynkę e-mailową jedną lekcję szkolenia, tak by już za cztery dni wiedzieć – jak zwiększyć swoją motywację do działania.


Certyfikat napis

Kurs ma formę – przesyłanych lekcji na Państwa adres e-mailowy.

Warunkiem rozpoczęcia darmowego szkolenia jest podanie w formularzu zgłoszeniowym OBOWIĄZKOWO imienia i nazwiska oraz dokładnego adresu e-mailowego. Zgłoszenia bez pełnych danych kursanta są automatycznie odrzucane.

Z ostatnią lekcją otrzymasz certyfikat do samodzielnego wydruku. (Ze swojej strony mogę napisać, że certyfikat wygląda bardzo profesjonalnie!)


Po kliknięciu w obrazek ”Platforma e-Learningowa” zostaną Państwo przeniesieni na stronę projektu gdzie będziecie mogli zarejestrować się i bezpłatnie korzystać z oferowanych szkoleń.

platforma

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej nauki!

Autorzy Serwisu.

images

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s