O Nas

o_nas

Witam bardzo serdecznie!

Jestem Łukasz  (z wykształcenia jestem pedagogiem – doradcą zawodowym) i za namową wielu wspaniałych ludzi  postanowiłem stworzyć swój mały kąt w Internecie. Zawsze interesowała mnie tematyka szkoleń – a tym bardziej szkoleń jakie można znaleźć w Internecie i to całkiem za darmo.

Wiele osób myśli kategoriami, że nie ma nic za darmo… a jeżeli już jest – to na pewno jest jakiś ukryty ”haczyk” albo jakość takiego szkolenia jest wątpliwej jakości i nie ma żadnego znaczenia na rynku czy dla naszego własnego rozwoju. To bardzo mylne myślenie! Internet jest jak wszechświat – można tutaj znaleźć dosłownie wszystko… Tylko pytanie: Czy chcemy to zrobić? Czy mamy na to wystarczająco dużo czasu oraz chęci? 

Wielu z Was zapewne nie ma czasu na taką „zabawę”. Przecież każdy ma swoje obowiązki, rodzinę, dom, pracę… i mało zostaje czasu na szukanie odpowiednich szkoleń – a co dopiero na ich realizacje. Postanowiłem dzielić się swoimi ”znaleziskami”  z sieci. Tym bardziej, że sam z nich korzystam to pomyślałem sobie – niech inni mają łatwiej i nie przechodzą tego ”nudnego” procesu szukania czegoś naprawdę dobrego. Czas jest czymś najcenniejszym co mamy… Raz wykorzystanego już nie odzyskamy. A niewykorzystane minuty z dnia dzisiejszego – niestety nie przechodzą na kolejny. Stąd też pomył na uruchomienie tej strony!

Dodatkowym motywatorem dla mnie do poszukiwania darmowych szkoleń były ograniczenia finansowe. Niestety większość szkoleń jest bardzo drogie i nie zawsze jesteśmy z nich zadowoleni. Nie zawsze jest nas stać na taki wydatek. Stąd pomysł na alternatywę w formię darmowych szkoleń online. Teraz już niech nikt nie zasłania się brakiem funduszy na kursy i szkolenia – bo wszystko to co tu znajdziecie będzie za darmo! A ponadto będą to szkolenia online – bez zmartwień o dojazdy czy noclegi. Zaoszczędzony czas na dojazdy możesz poświęcić dla najbliższych. Bo ludzie są ważni! Zatem czas zrobić sobie gorącą herbatę bądź kawę i rozwijać się w zaciszu własnego domu! 🙂

Powodzenia i miłego korzystania dla wszystkich odwiedzających! 🙂

have-a-nice-day-smiley-face

Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie.

Samokształcenie – fortunę.

Jim Rohn