CBA ANTYKORUPCJA


SZKOLENIE ANTYKORUPCYJNE
cba11

Witam serdecznie!

Przedstawiam pierwsze szkolenie e-learningowe poświęcone tematyce antykorupcji.  Informacje ze strony:

Tworząc szkolenie e-learningowe staraliśmy się aby wiedza została przekazana w sposób przystępny, atrakcyjny wizualnie i przyjazny użytkownikowi platformy internetowej. Podzieliliśmy zawartość na 3 bloki tematyczne tj.:

  • korupcja w administracji publicznej,
  • w biznesie
  • a także społeczne skutki korupcji, jednakże zwracając uwagę na wielopłaszczyznowość zjawiska korupcji, gorąco zachęcamy do udziału we wszystkich modułach. Każdy z modułów zakończony będzie testem wiedzy, którego pomyślne zaliczenie, oprócz satysfakcji uczestnika, skutkować będzie stosownym certyfikatem.Uczestnicząc w pierwszym module zdobędziesz informację nt. prawnych i instytucjonalnych instrumentów walki z korupcją, będziesz mógł również usystematyzować i poszerzyć posiadaną już wiedzę na temat przepisów antykorupcyjnych oraz metod przeciwdziałania korupcji. Dowiesz się także, co powinien  i co może zrobić każdy pracownik administracji publicznej, by ograniczyć to zjawisko.Biorąc udział w drugim komponencie, poświęconym funkcjonującym w obrocie prawnym oraz gospodarczym, systemowym i instytucjonalnym rozwiązaniom antykorupcyjnym, zapoznasz się z analizą skutków ekonomicznych dla państwa i społeczeństwa w przypadku wystąpienia korupcji na styku administracji
    i sektora prywatnego. Z trzeciego modułu dowiesz się jak korupcja może wpływać na deficyt budżetowy lub czy jej skala może mieć związek z bezrobociem i kryzysem. Zaprezentowana zostanie również aktywność instytucji powołanych do walki z korupcją oraz przedstawiona rola, jaką do odegrania mają organizacje pozarządowe.

certyfikat

(Po zaliczeniu stosownych modułów otrzymują Państwo bezpłatny certyfikat do samodzielnego pobrania i wydrukowania. Każdy certyfikat ma swój kod – który można zweryfikować na stronie projektu jak również autentyczność wystawionego certyfikatu).


Po kliknięciu w obrazek ”Platforma e-Learningowa” zostaną Państwo przeniesieni na stronę projektu gdzie będziecie mogli zarejestrować się i bezpłatnie korzystać z oferowanych szkoleń.

platforma

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej nauki!

Autorzy Serwisu. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s